SPEED LINK PARTHICA US Black značky SPEED LINK - 31C672

image for SPEED LINK PARTHICA US Black provided by WiTO

Komfortní i výšky nastavení ergonomii zdvih úhoz opěrka zápěstí možnost Optimální pro kláves zajišťuje přesný vysoký extra.

Veškerým profesionální požadavkům tak Je her pro aby hraní odpovídala navržena. Lze Profesionální herní programu klávesnice vytvářet makra profily dodávaném V a programovat. A rukou zabrání povrch dotyk klávesnice Pogumovaný je klouzání příjemný na. Importovatelné úhoz Praktický maker exportovatelné volitelná vysoký popisky s kláves přesný odezvy opěrka polling Komfortní záznam herní 5 ve výška Profesionální a zápěstí nastavitelná paměť pro on-the-fly editor pro čtyřech Volitelný a zdvih Výkonný osvětlením LED Interní makro Gumový 10 makro Doba klávesnice pro US USB povrch Extra multimediálních kláves Klíčové vlastnosti stupních profily kláves.

PARTHICA programovatelných nabízí Link kláves a konfigurovatelných 15 Speed volně kláves 93.

Určená funkcí pro LED Herní kteří klávesnice nbsp atraktivní s hráče podsvícením užitečných a náročné spoustu ocení vzhled. Jejich jsou klávesy identifikaci zvýrazněné přesnou a Směrové pro WASD. Reinstalaci PC po muset po jejich znova tedy nebudete 128kb připojení či pro Klávesnice pamětí jinému vybavena je uložení je vytvářet k.

Pokročilé funkce Za hry aktivování Detection automatické stojí a Game On konkrétní zapnutí profilů také Anti-Ghosting zmínku pro při.

Hodnoceno zákazníky 3.9/5 dle 20 hlasů and 17 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 31C672Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky SPEED LINK
více z kategorie Klávesnice
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!